Perakende zincirleri, süpermarketler ve akaryakıt istasyonları için geliştirilmiş perakende yönetim sistemi RETAIL 9000 ile siz de perakende operasyonlarınızı gerçek verime kavuşturun. Türkiye’nin önde gelen perakendeci şirketleri için, tam olarak onların finansal ihtiyaçlarına göre kurgulanmış bir satış otomasyonu yönetim sistemi olan RETAIL 9000 ile yarının operasyonel avantajını bugünden yakalayın.

RETAIL 9000 neler sunuyor?

Dev perakende şirketlerine ve çok şubeli gelişmiş yapılara özel RETAIL 9000 finansal otomasyon platformu, perakendenin iş yapış biçimlerine özel tüm ihtiyaçların tek bir otomasyon sistemi ile karşılanmasına imkân tanıyor.

Perakende otomasyonu kapsamında Point of Sale (POS), Yeni Nesil ÖKC ve Muhasebe Yönetimi süreçlerini ele alan RETAIL 9000; Stok Yönetimi, Hizmet Yönetimi (Servis Yönetimi), Masraf Yönetimi, Satın alma Yönetimi, Satış Yönetimi, Finans Yönetimi, Promosyon Yönetimi süreçlerini tek elden yönetmek için en iyi çözümü sunuyor.

Retail 9000 ile Sunulabilen Diğer Ürünler

+ AVM9000

Alışveriş merkezleri için özel olarak geliştirilmiş olan AVM9000 ürünü, tüm bağımsız ve ortak alanlara ait her türlü detayın tanımlanabilmesini ve takip edilebilmesini sağlıyor. AVM9000, ERP ürünleriyle entegre bir şekilde kullanıldığında; stoktan satın almaya, hizmet-masraf yönetiminden demirbaş yönetimine, finanstan muhasebeye, karar destek yönetiminden personel yönetimine, insan kaynakları yönetiminden servis bakım yönetimine kadar tüm ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılayabilir.

+ Mikroshop

Günümüzde, her sektörde olduğu gibi perakende sektöründe de, ‘koşulsuz müşteri memnuniyeti’ bir avantaj olmaktan çıktı. Artık bunu sağlayamayan işletmelerin ayakta kalması çok zor. Çözüm sunduğu sektörlerdeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden Mikro, perakende sektörü için geliştirdiği MIKSHOP ile mağazacılık anlayışına yeni bir bakış açısı getiriyor. Dokunmatik ekranlar üzerinde çalışabilen MIKSHOP, tüm satış operasyonlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor.

+ Promosyon

RETAIL 9000 ve TİCARİ SET ürünleriyle ile entegre çalışacak şekilde geliştirilen PROMOSYON programı, stok, cari, mağaza detaylarına göre promosyonlar tanımlayabilmenizi ve bu promosyonları dilediğiniz zaman, dilediğiniz formatta raporlayabilmenizi sağlıyor.

+ E-Servis

Mikro’nun yeni nesil ürünü e-Servis, Windows Client tarafında sizin tarafınızdan belirlenmiş olan zaman aralıklarıyla tüm e-Fatura kapsamındaki firma bilgilerini ortak veri tabanına kaydediyor. Ayrıca kullanmış olduğunuz tüm veritabanlarınızda kayıtlı olan cari kartlarınızın, e-Fatura kullanımını ve Alias bilgilerini de otomatik olarak sizin yerinize zahmetsizce güncelliyor. Web servis tarafında ise örneğin, perakende satış sistemlerinin (POS) ya da e-Ticaret uygulamalarının VKN (Vergi Kimlik Numarası) sorgulamalarına da imkân vererek e-Fatura’ya tabi olan firma bilgilerine anında ulaşabilmenizi sağlıyor.

+ Veri Ambarı

Big Data (Büyük Veri) odaklı yönetimsel rapor ve analiz aracı: VERİ AMBARI… Veriyi ayrı bir veritabanında belirlenen aralıklarda güncelleyerek, uzun zaman alan rapor verilerini hazırda tutuyor. Üstelik VERİ AMBARI sayesinde bu verileri, birçok sunucuda bulunan birden fazla veritabanını birleştirerek hazırlamanız mümkün oluyor. İstediğinizde yönetim düzeyindeki analiz raporlarını anlık olarak alabilmenizi sağlayan VERİ AMBARI; satıştan satın almaya, stok devir hızından gider analizinize kadar birçok yönetimsel analizi, farklı formatlar ve farklı aralıklarla otomatik olarak hazırlayabiliyor. Nitelikli ve güncel bilgiyi anlık olarak alabilmenizi sağlayan VERİ AMBARI, kurumunuzun her zaman en hızlı ve en doğru kararları alabilmesine yardımcı olur.