Günümüzün çetin rekabet koşullarında kaliteli ürün, en uygun fiyatla ve en hızlı şekilde pazara ulaşmak zorunda. Uluslararası pazarda rekabet eden şirketler açısından koşullar çok daha zorlu… Uluslararası kalite standartları, anlaşmalarla gelen yükümlülükler, gümrük ve lojistik süreçleri özellikle KOBİ’ler için çok daha etkin bir planlama gereksinimini ortaya çıkarıyor.

Enerji’nin Modülleri

Stok Yönetimi
Üretim Yönetimi
Hizmet ve Masraf Yönetimi
Satın Alma Yönetimi
Satış Yönetimi
Finans Yönetimi
Karar Destek Sistemi
Personel Yönetimi
Müşteri İlişkileri Yönetimi
Muhasebe

+ Ortak bilgi havuzu

Firmaları ayrı ayrı veritabanı olarak veya tek bir veritabanına bağlı firmalar olarak yapılandırabilirsiniz.

+ Ön tanımlı uluslararası ölçü birimleri

Farklı uluslararası ölçü birimlerinin tanımlı olduğu ENERJİ sayesinde; stoklar, istenen birim ile takip edilebilir.

+ Sınırsız sayıda fiyat tanımı

ENERJİ ile fiyat listeleri oluşturulabilir ve fiyat listelerine bağlı sınırsız sayıda fiyat tanımlayabilirsiniz. Kampanya dönemleri için formüllü fiyat ve ödeme planı tanımlamalarını da aynı ekrandan yapabilirsiniz.

+ Takvim ve otomatik randevu yönetimi

ENERJİ’nin takvim ekranı sayesinde geçmiş ve gelecek randevularınızı takip edebilir, bu randevularla ilgili bildirimleri tanımlayabilirsiniz.

+ Ekran güncelleme sıklığı ayarlanabilir

ENERJİ ile föy, yönetim, operasyon vb. ekranlarda, bilgiler istenen aralıklarla yenilenir. Böylece diğer kullanıcıların yapmış olduğu değişiklikler herhangi bir işleme gerek kalmadan ekrana yansır.

+ Kolay proje takibi

Proje takibi yapmak isteyen işletmeler için ENERJİ büyük kolaylık sağlar. Tanımlanan proje kartları ile teklif aşamasından üretime, üretimden muhasebeye kadar geçen tüm süreçleri ve işlemleri detaylı olarak takip edebilirsiniz.